04.03.2016

«Цього року у бюджеті України вперше передбачено понад 600 млн.грн. на науково-дослідні роботи, які виконуються в інтересах Міноборони. У порівнянні з минулим роком ця цифра більша в 4,5 раза», - про це повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час підписання Меморандуму про співробітництво Міністерства оборони України та НТУУ «КПІ». Міністр оборони підкреслив, що це дасть можливість завершити розробки та включити до серійної поставки озброєння і техніки, яке сьогодні необхідне Збройним Силам України.

«Те, що я сьогодні побачив у цьому славетному навчальному закладі, мене надзвичайно вразило, адже у молодих фахівців є прагнення зробити все аби Українська армія була міцною і готовою до захисту країни. Без наукового супроводження модернізації не буде реформування Збройних Сил України. Сьогодні ми почали серйозну роботу щодо нових розробок, яких уже більше 50, основних – 30, а головні – 8 напрямків нашої діяльності. Ми повинні рухатися вперед»,  - наголосив Міністр оборони.

Також генерал армії України Степан Полторак повідомив, що цього року розпочнеться підготовка фахівців для безпілотних літальних апаратів.

«Меморандум, який ми сьогодні підписали, дасть нам юридичну можливість перейти від конструкторських розробок до практичних зразків, практичних випробувань і взяття на озброєння тієї техніки, засобів зв'язку, які нам дуже потрібні», - підкреслив Степан Полторак.

На переконання Міністра оборони України, саме завдяки такій співпраці є перспектива успішно завершити реформування Збройних Сил України.