04.03.2016

4 березня напередодні Міжнародного жіночого дня відбудеться захід, присвячений становищу жінок, які належать до категорії біженців та переміщених осіб.

Початок заходу: 12:00.

Місце проведення: Михайлівська площа, 1, під’їзд №2 (Міністерство закордонних справ України)

Телефони для акредитації: 238-17-20 та 238-15-76.

Завершення акредитації: 4 березня о 10:00.

Увага! Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України та журналістське посвідчення.

Довідково

Проведення заходу відповідатиме цьогорічній ініціативі Євросоюзу з привернення у цей день уваги до питання посилення підтримки жінок біженців і шукачів притулку в рамках міграційної політики, враховуючи ситуацію з біженцями в ЄС.

Метою заходу є привернення уваги міжнародної спільноти та української громадськості до ситуації в Україні з жінками біженцями та внутрішньо переміщеними, внаслідок російської агресії проти нашої держави. Для отримання інформації про реальний стан речей у цій сфері планується заслухати представників «КримСОС» та безпосередньо інформацію від жінки ВПО з Криму.

Участь у заході візьмуть керівництво та співробітники МЗС України, представники  міжнародних організацій в Україні, зокрема, представництва ЄС, структури «ООН-Жінки», Ради Європи, ОБСЄ, які окреслять підходи цих організацій до вирішення проблем жінок біженців. До заходу також залучаться провідні неурядові організації, зокрема, міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла-Страда-Україна».