31.03.2016

Україна відкрита для інвестицій, розміщення виробничих потужностей і для вільної торгівлі. Такими словами заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська відкрила панельну дискусію «Doing business in Ukraine / можливості і проблеми» на бізнес-форумі Нідерланди-Україна.

Під час свого виступу Наталія Микольська зосередилася на основних конкурентних перевагах України для іноземних інвесторів: розташуванні, дешевої та швидкої логістики з ЄС, близьким Сходом, Азією, великого внутрішнього ринку, низької вартості виробництва, висококваліфікованої робочої сили.

Окрім цього, за її словами, наші угоди про зони вільної торгівлі – це важливий фактор для інвесторів, які, розташовуючи свої виробничі потужності, отримують доступ не лише до ринку України, а й до ринків наших торговельних партнерів. Також вони отримують доступ до безмитного імпорту сировини та запасних частин, обладнання поряд із наявними аналогами національного виробництва.

«Головні переваги зон вільної торгівлі для виробництв, розташованих в Україні, – це підвищення цінової конкурентоспроможності цих товарів», - підкреслила Торговий представник України Наталія Микольська.

Дискусію модерував Міхаель ван Еркель, серед доповідачів були: керівник Фонду державного майна України Ігор Білоус, керуючий директор по країнах Східної Європи та Кавказу ЄБРР Френсіс Меліг, генеральний директор FMO Нанно Кляйтерп, начальник відділу управління майном CTP Стефан де Гойя.

У бізнес-форумі Нідерланди-Україна беруть участь близько 300 представників українського та голландського бізнесу, вони дізналися про можливості роботи на ринках обох країн та зустрілися з потенційними діловими партнерами.