31.03.2016

«Хотів би поінформувати членів Уряду про проведення Міноборони торгів на харчування особового складу. Вперше за останні п’ять років були проведені відкриті прозорі торги. Додатково для надання послуг з харчування надійшли три нові компанії. Кількість компаній, які надають Міноборони послуги з харчування, збільшилася», – повідомив Міністр оборони України Степан Полторак під час засідання Уряду.

Керівник оборонного відомства зазначив, що в ході прозорих процедур закупівель Міноборони вдалося суттєво зменшити ціну з надання цих послуг. Загальна економія склала близько 400 мільйонів гривень.

«Це дуже ефективно. На сьогодні відпрацьовані технічні умови майже за всіма видами забезпечення Збройних Сил України. З ними ознайомлені всі постачальники. Зараз проводяться перемовини про забезпечення та покращення форми одягу військовослужбовців – військовий одяг стане ще більш зручним, теплим і якісним. Ми мусимо вчасно провести всі необхідні процедури закупівель, щоб забезпечити особовий склад формою одягу на осінньо-зимовий період», – наголосив Степан Полторак.