31.03.2016

ЯЦЕНЮК А.П. – Вітаю членів Кабінету Міністрів України! Вітаю представників засобів масової інформації! Відкриваємо чергове засідання Кабінету Міністрів України.

Щойно я завершив телефонну розмову з Міністром фінансів України Наталією Яресько. Вона очолює нашу делегацію в Голландії. Проходить Інвестиційний форум між Україною і Голландією. 300 представників бізнесу беруть участь у цьому інвестиційному форумі. Ми серйозно розвиваємо торгівельні відносини з Голландією, оскільки Голландія є другим інвестором в українську економіку, і об`єктивно, що цей інвестиційний форум проходить в очікуванні референдуму в Голландії.

Ми сподіваємося на те, що країни-члени Європейського Союзу приймуть правильне рішення, яке відповідає насправді європейським цінностям, і підтримають Україну в наших прагненнях до того, щоб Україна відповідала тим високим стандартам, які визначені в Угоді про політичну асоціацію і зону вільної торгівлі.

Для того, щоб до нас приходили інвестори, для того, щоб далі продовжувати реформи, для того, щоб українська економіка росла, як вона продемонструвала останні декілька місяців, нам, звичайно, потрібна політична стабільність. Я як Прем’єр-міністр і фракція «Народного фронту», напевно, вперше в моїй політичній історії займаємося тим, що збираємо голоси і збираємо коаліцію для формування нового складу Кабінету Міністрів, призначення нового Прем’єр-міністра, затвердження програми. Це щось нове в українській політиці.

Але задля стабільності в країні, задля того, щоб в Україну приходили інвестори, задля того, щоб Україна далі залишалася в програмі з МВФ, задля того, щоб наші західні партнери далі нас підтримували і задля того, щоб український народ відчував реальні зміни я готовий йти на будь-які політичні рішення, щоб сформувати коаліцію, сформувати новий склад Кабінету, призначити нового Прем’єр-міністра, і дати можливість новому Уряду працювати – не так, правда, як нам не давали працювати, я сподіваюся, наступний Уряд буде набагато кращі мати політичні умови для реалізації програм і буде мати менше політичних опонентів всередині власне коаліції.

Нам потрібно далі працювати. Я хотів би перейти до питань порядку денного, який стосується основних напрямків бюджетної політики на 2017 рік. Закон передбачає необхідність Кабінету Міністрів розглянути основні напрямки бюджетної політики на 2017 рік. Я прошу заступника Міністра фінансів доповісти складу Кабінету Міністрів України, які основні напрямки бюджету на 2017 рік ми бачимо.

КАЧУР Р.П. – Хотів би доповісти про основні напрямки бюджетної політики на 2017 рік.

Як передбачено Бюджетним кодексом, Міністерство фінансів вносить на розгляд Уряду розроблені напрямки та орієнтири, які передбачають концепцію функціонування всієї бюджетної системи в 2017 році. Наш документ дозволить врахувати ключові завдання, які є в усіх сферах, та виконати як соціальні, так і боргові зобов'язання держави, зобов'язання щодо обороноздатності та стимулювання розвитку економіки.

Основними підходами ми бачимо, перше – подальше впровадження нового процесу бюджетування від першої гривні, тобто бюджетування всіх коштів за всіма розпорядниками за новими підходами, не враховуючи ті історичні речі, а подивитися по-новому при складанні бюджету на 2017 рік.

Забезпечення поступового переходу на систему середньострокового планування. Перехід на бюджетування за довшим прогнозом дозволить більш ефективно використовувати кошти та раціонально планувати їх, починаючи з 2017 року.

Отже, в 2017 році ми очікуємо подальше прискорення зростання темпів ВВП до 3%. Ми очікуємо зниження інфляції до 8,1%, зниження рівня безробіття до 8,6%, а також, за даними Національного банку, середньорічний курс – на рівні 27,2 грн. до долара США.

Також ми очікуємо подальшу фіскальну консолідацію та зменшення дефіциту державного бюджету поступово: в 2017 році – до 3%, якщо дивитися на середньостроковий прогноз, 2018-2019 рр. – до 2,5 і 2,3% дефіциту бюджету.

Подальше погашення наших зовнішніх зобов’язань і скорочення валового державного боргу в 2017 році до 66,8 і подальше скорочення, тобто не збільшення, а скорочення подальшого боргу.

У проекті документа враховані пропозиції ключових міністерств. Основними акцентами залишається питання обороноздатності держави та соціального розвитку.

Отже, в сфері соцзахисту ключовими завданнями є:

- продовження пенсійної реформи відповідно до нашої стратегії реформування, до наших міжнародних зобов’язань та зобов’язань перед МВФ;

- монетизація субсидій та пільг;

- подальше підвищення адресності надання всіх видів пільгових послуг з упорядкуванням категорій отримувачів і встановленням економічно та соціально обґрунтованих нормативів споживання;

- забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців, насамперед військовослужбовців-учасників АТО.

Оборона та безпека держави:

- забезпечення комплексного реформування сектору безпеки та оборони України з усіх його складових з метою досягнення необхідного рівня боєздатності і з урахуванням стандартів НАТО, тобто поетапний перехід на стандарти НАТО;

- оптимізація структури і чисельності Збройних Сил, інших збройних формувань і правоохоронних органів з урахуванням стану без пекового середовища України  і фінансово-економічних можливостей держави;

- забезпечення фінансування потреби безпеки та оборони на рівні, достатньому для досягнення необхідного рівня національної безпеки та обороноздатності, який відповідатиме  реальній ситуації.

Охорона здоров'я:

- проведення реорганізації державних та комунальних бюджетних закладів охорони здоров'я, тобто продовження тієї, запропонованої Урядом, реформи, і перетворення їх у державні комунальні некомерційні підприємства;

- впровадження нової моделі надання первинної медичної допомоги;

- запровадження нової системи державних закупівель ліків, виробів медичного призначення і залучення міжнародних організацій.

Освіта і наука:

- підвищення адресності надання фінансової допомоги учням та студентам навчальних закладів з урахуванням матеріального стану;

- подальша оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів за рахунок створення нових опорних шкіл, об'єднання малокомплектних шкіл та зміни типу їх або ступеню реорганізації;

- концентрація бюджетних видатків на пріоритетних напрямках наукової діяльності, фінансування прикладних науково-технічних розробок, переважно за результатами проведення відкритих конкурсів інноваційних проектів.

Економіка, енергоефективність та енергозбереження. Це запровадження системи моніторингу та аналізу фіскальних ризиків державних підприємств з метою визначення їх впливу на показники бюджету, подальше врахування при підготовці проекту бюджету.

Реалізація заходів, спрямованих на підвищення енергоефективності та енергозбереження, використання та споживання енергоресурсів. Забезпечення заходів, спрямованих на зростання обсягів, залучення державних інвестицій у розвиток, у тому числі мінерально-сировинної бази на умовах угод про розподіл продукції. Покращення доступу українських товарів на міжнародні ринки шляхом відкритого ефективного функціонування торгових представництв за кордоном.

Також важливим пріоритетом залишається відновлення Донбасу, подолання наслідків конфлікту в Східній Україні, в тому числі нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт і модернізація об'єктів інфраструктури в сферах транспорту, енергетики, теплопостачання, енергозбереження.

Враховуючи зазначене, прошу, відповідно до статті 33 Бюджетного кодексу, Уряд схвалити основні напрямки бюджетної політики на 2017 рік і відповідно зробити їх основою для розробки бюджету.

Дякую за увагу.

ЯЦЕНЮК А.П. – Дякую, пане Романе.

Які є запитання до заступника Міністра фінансів?

СТЕЦЬ Ю.Я. – Я просив би, щоби були враховані поправки, які вносило міністерство, що стосується підтримки системи іномовлення та суспільного телебачення у передбачених законодавством розмірах.

І ми провели консультацію з заступником Міністра фінансів, я сподіваюся, що вони будуть враховані.

КВІТ С.М. – Так само ми провели консультації з заступником Міністра фінансів, і там є деякі принципові дуже термінологічні непорозуміння.

Ми створюємо мережу опорних шкіл, дійсно, з метою оптимізації, з метою підвищення якості. Але фізично в маленьких селах школи не закриваються, бо в кожному селі лишається початкова школа. Тому мову треба вести, якщо ми переводимо старшу школу в опорні школи, то фактично мова йде про дітей, про класи, а не про фізичну школу, яка не закривається. Тому я прошу дуже врахувати наші пропозиції.

І так само там, де мінімальна наповненість класів – 15 учнів в сільських школах, – це може стосуватися тільки старшої школи. Це не може стосуватися початкової, бо в маленьких селах у перший клас можуть, наприклад, піти тільки семеро дітей, але початкову ми залишаємо.

Тому ці речі я дуже просив би не забути, звернути на них увагу.

ЯЦЕНЮК А.П. – Дякую.

ЗУБКО Г.Г. – Питання відновлення східної України і питання Фонду енергоефективності викладено, єдине, що технічні правки ми довнесемо, а так, в принципі, воно ввійшло в інші напрямки бюджетної політики на 2017 р.

РОЗЕНКО П.В. – В цілому підтримуючи проект розпорядження, я хотів би все ж таки звернути увагу на те, що не можна не враховувати в основних напрямках бюджетної політики, що ми живемо в трохи нестандартній ситуації. Не в тій ситуації, коли ми 10 років нормально спокійно розвиваємось, є в нас економічне зростання, а все ж таки треба звернути увагу на те, що протягом 2013, 2014, 2015 рр., в першу чергу через військову агресію і втрати Україною частини економічного потенціалу дуже був високий індекс інфляції, це приблизно 80% протягом цих 3 років, але зростання соціальних стандартів ми змогли забезпечити в минулому році лише приблизно на 13%.

Тому я би просив, щоб ми відійшли від загальних формул про те, що ми будемо встановлювати прожитковий мінімум залежно від чогось. Я думаю, що ми повинні дати більш чіткий посил, що при зростанні економічної ситуації й економіки України, які ми передбачаємо в наступному році, все-таки соціальні стандарти будуть збільшуватися більш швидкими темпами, ніж зростання інфляції, щоб ми людям змогли хоч частково, хоч у якийсь спосіб компенсувати знецінення їхніх доходів, зарплат, пенсій в 2014-2015 рр. Ясна річ, що розміри зростання ми будемо дивитись по реальній економічній ситуації, але стратегію на те, що реформи в Україні й економічне зростання люди мають відчувати через зростання прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати, пенсії, соціальної допомоги, ми це маємо все-таки чіткіше виписати.

ЯЦЕНЮК А.П. – Дякую.

АВАКОВ А.Б. – В целом поддерживаю концепцию, но, принимая во внимание, что, например, по линии МВД нужно учесть новые расчеты, связанные с реформированием, в том числе, по территориям, изменением численности и т.д., а также учитывая, что коллеги имеют ряд предложений, предлагаю сегодня не принимать, а доработать и после этого принять.

КРАСНОПОЛЬСЬКИЙ Я.В. – В нас є два зауваження, які б ми хотіли врахувати. Це абзац 8 розділу "Основні завдання бюджетної політики на 2017 рік", після слова "транспортні" доповнити словом "аграрні", і також абзац 2 розділу "Реалізація пріоритетних державних цільових програм та державних інвестиційних проектів на 2017 рік" після слова "транспортні" додати слово "аграрні". Ми про це також проговорювали з заступником Міністра фінансів, це погоджено.

НЕФЬОДОВ М.Є. – Ми також би пропонували передбачити функціонування торгівельних представництв за кордоном. Воно передбачено цього року. Якщо ми створюємо їх в 2016-му і після цього не фінансуємо їх в 2017-му, це виглядає доволі дивно.

Також ми б пропонували переглянути трошки порядок капітальних інвестицій, тому що та сума, яка передбачена, власне, передбачає, що те, що ми цього року почали, ми перетворюємо в довгобуди. Тому нам необхідно або вже розуміти і цього року вже зрізати або заморозити частину будівництв, які ми почали, або дещо збільшити, скоригувати хоча б на інфляцію їх обсяг наступного року.

ПЕТРЕНКО П.Д. – Я так само хочу підтримати Арсена Борисовича. Насправді крім реформування Національної поліції ми маємо нові антикорупційні органи, які зараз в процесі створення і ті, які функціонують, і тому в бюджетній політиці на 2017 рік ми повинні зберегти, а подекуди й посилити підтримку саме тих органів, які будуть ефективно боротися з корупцією і з відповідними правопорушеннями.

Тому пропоную відкласти і врахувати ці основні чинники для нормального функціонування правоохоронної системи в тій частині, яка вже буде реформована.

ЯЦЕНЮК А.П. – Ще, товариші?

ЖДАНОВ І.О. – Враховуючи, що надійшло стільки дуже суттєвих пропозицій, пропоную відправити на доопрацювання з урахуванням тих думок, що були висловлені тут на засіданні Кабінету Міністрів.

ЯЦЕНЮК А.П. – Ще є якісь думки з цього приводу? Ні?

Те, що я подивився, що мене тут турбує? Всього-на-всього написано державні інвестиційні проекти в пріоритетних сферах не менше, ніж 1 млрд. грн. щороку. Я думаю, що якщо ми прогнозуємо зростання економіки в 2017 році на 4% і залишаємо 1 млрд. грн., у нас в поточному році тільки на «соцекон» 1,9 млрд., ДФР і все на купу – у нас там майже 7 млрд. в поточному році під всі проекти. А ми ставимо 1 млрд. Якось трошки не складається. Це перше.

Друге. Те, що Максим сказав по торгівельних представництвах, воно там є в тексті, це передостання чи остання стрічка в самих основних напрямках бюджетної політики.

Третє. По питанню, яке підняв Павло Розенко, щодо підняття рівня соціального забезпечення і підвищення розміру заробітних плат і пенсій, – це абсолютно правильна пропозиція, потрібно переходити на конкретні цифри. У нас в минулому році було 13 і 19% відповідно зарплати і пенсії.

В поточному році так, як ми поставили цільовий показник інфляції 12%, ми на 12% піднімаємо заробітні плати і пенсії для того, щоб скомпенсувати ріст цін і тарифів. В наступному році ви прогнозуєте інфляцію – суттєве падіння до 8%. Таким чином, можливо, давайте хоча б дамо чіткий цільовий орієнтир про те, що ріст грошового забезпечення і ріст доходів населення буде вище рівня інфляції на 2%. Тоді це якісь хоча б цілі, які ми ставимо для себе, щоб їх досягати в 2017 і 2019 роках.

Павло Дмитрович підняв питання по фінансуванню органів, які борються з корупцією. Абсолютно правильно, в тексті основних напрямків бюджетної політики я не побачив жодної фрази про те, що необхідно збільшувати і продовжувати фінансування органів, які борються з корупцією.

Ще один елемент, який упущений в тексті, це відсутність зазначення фінансування судової реформи. Я все-таки сподіваюся, що у нас парламент нарешті проголосує за зміни до Конституції в другому читанні, одночасно із Законом України "Про статус суддів і судоустрій", що судді  – ті, які приймали незаконні і неправосудні рішення будуть звільнені, що буде набір нових суддів, але їх же потрібно по-людськи фінансувати. Тому я думаю, що потрібно ще один блок  включити сюди по судоустрою.

В принципі з врахуванням таких пропозицій, які висловлені на засіданні Кабінету, я пропоную, щоб доопрацювали. Якщо необхідно вам робочу групу – давайте без формалістики, покличте просто ваших колег заступників міністра з профільних міністерств і основні напрямки бюджетної політики на 2017 рік повинні відповідати як економічним, так і політичним цілям держави, тому що бюджет – інструмент реалізації нашої політики. І тоді доопрацьований ми приймемо.

Немає таких заперечень? Дякую.

Степане Тимофійовичу, я хотів би попросити Вас проінформувати про те, що у нас по Збройних Силах в частині демобілізації, переатестації і реформування Збройних Сил.

ПОЛТОРАК С.Т. – Дякую. Арсенію Петровичу, шановні колеги, я хотів би до кожного з вас довести інформацію, яка накопичилася за останні декілька місяців.

В першу чергу я неодноразово казав, що реформування Збройних Сил Міністерства оборони є самим дорогим, коштовним, але і самим необхідним. Його не можна проводити непідготовленим, воно має бути продуманим і ретельно підготовленим. Чому? Тому що, якщо проводити реформування Збройних Сил на засадах, які не є готовими, можна втратити управління, і це може понести за собою велику проблему, і ситуація може зайти в глухий кут. Тому Міноборони спланувало і провело.

Я хотів сказати, що ми не вчора почали реформування. 2015 рік ми визначили як рік стабілізації і відновлення боєздатності Збройних Сил. За цей рік ми вдвічі збільшили кількість особового складу, реформували систему управління, створили нові органи військового управління, змінили систему управління військами, створили сили спеціальних операцій та інші заходи, які створили передумови для того, щоб перейти до активної фази реформування.

Нам багато що вдалося, але те, що ми зробили, є, на мою думку, недостатнім, і це перші кроки до того, щоб здійснити кардинальну реформу Міноборони та Збройних Сил.

Крім того, було змінено систему логістичного забезпечення. Це нам дало можливість стабілізувати ситуацію на фронті, забезпечувати війська форменим одягом, озброєнням, технікою, харчуванням, а також стійку систему управління військами, і сьогодні Збройні Сили готові навіть до деяких несподіванок, які можуть виникати в ході конфлікту, який є в Донецьку та Луганську.

Крім того, в 2015 році ми підготували практично всі основні документи оборонного планування, які є основою реформування Збройних Сил, і в 2016 році після того, як ми створили передумови для реформування основних органів управління, ми розпочали їх реформування.

Я хотів би сказати, що для того, щоб провести реформування, підготовлено базу, створений комітет по реформуванню Міноборони, шість підкомітетів. Кількість підкомітетів пов'язана з кількістю стратегічних цілей, які ми поставили перед собою. В основу реформування Збройних Сил, Міноборони покладено основні принципи, на яких будуються Збройні Сили будь-якої країни альянсу.

Все, що ми зробили, ми робили разом з радниками, які працюють від альянсу, з волонтерами, науковцями. Всі вони включені до складу цього комітету, який почав працювати 11 березня і зараз знаходиться в активній фазі. Буквально завтра ми проводимо чергове засідання.

Яку мету ми поставили перед собою? Завершити реформування Міноборони до кінця 2018 року і всіх Збройних Сил – до кінця 2020 року.

Я переконаний в тому, що треба починати з самого міністерства, тому що навіть те, що ми зробили – це дуже мало. На сьогодні чисельність Міністерства оборони складає 770 осіб. Причому забезпечують роботу міністерства ще біля 300. Причому рішення приймає одна людина.

Надзвичайно велика кількість аргументуючих документів, які, звичайно, дуже затрудняють роботу і затримують прийняття рішення. Тобто період від прийняття рішення до виконавця дуже великий. Все це не дає можливість швидко й своєчасно приймати рішення.

Тому, починаючи від самого міністерства, мною було прийнято рішення щодо оптимізації Міністерства оборони. Це не буде механічне скорочення особового складу, хоча кількість буде зменшена на 200 чоловік. Кількість департаментів, управлінь буде зменшена вдвічі. Весь особовий склад міністерства пройде переатестацію. Створена комісія по проведенню переатестації особового складу.

Кожен з тих, хто буде проходити переатестацію, отримає оцінку, виходячи з того, де він навчався, який має досвід, освіту. Звичайно, ще півроку тому мною було створено управління в департаменті кадрів, які займаються, пройшли курс підготовки на “Поліграфі”. Ми закупили обладнання, і всі вони пройдуть “Поліграф”.

Знаєте, по-різному до того відносяться. Хтось думає, що це неефективно. Я скажу, по тому досвіду, який має Міністерство оборони, він дуже ефективний. Ми практично з тих, хто проходили переатестацію вже до цього. І хто проходив “Поліграф”, при призначенні на посади, на вищі посади, воно вже працює в міністерстві. Практично відсотків 60% “Поліграф” не проходило. І рішення, звичайно, що я приймав зовсім інше.

Після проведення переатестації кожного працівника Міністерства оборони, проходження “Поліграфа” з ними буде підписано контракт. Але до цього значно буде змінено, крім оргштатної структури міністерства, будуть змінені й функціональні обов'язки.

Я планую практично всі основні функції віддати заступникам, заступники – на керівників департаментів відповідно до функціональних обов’язків, і значно підвищити відповідальність за прийняття рішення начальником департаменту і всіх держслужбовців відповідно до нового закону, який буде працювати в Міністерстві оборони. Тому що на сьогодні те, що воно є, воно працює надзвичайно неефективно.

Звичайно, що і функції, і відповідальність буде передана до самого низу і другим етапом по реформуванню самого міністерства буде етап створення законодавчої нормативної бази за новими принципами. Я хотів би сказати, що в збройних силах країн Альянсу навіть не є стандарти головні, а є принципи і підходи до побудови формування збройних сил. Там є саме принципи і підходи головними.

Тут я хотів би сказати, що, в тому числі, я планую скоротити, використовуючи досвід Альянсу і підвищуючи рівень цивільного контролю за Міноборони, вдвічі зменшити кількість офіцерів, які працюють в міністерстві, і перейти на державних службовців.

Я ще раз кажу, після завершення реформування, міністерство почне відпрацювання законодавчої бази, нормативної бази вже в новому форматі, з новими підходами і це треба робити вже. Крім того, ми паралельно приступаємо до відпрацювання вже інших органів управління, Генерального штабу, видів Збройних Сил до взводу включно, з відпрацюванням всіх директив. Тому що сьогодні, на жаль, кількість наказів, я буквально нещодавно відмінив близько 140, планую ще 500 відмінити, тому що вони не працюють або суперечать один одному, створити нову нормативну базу, яка надасть можливість дуже швидко і якісно працювати. Все це термін виконання – 2018-2020 рр.

Крім того, я хотів сказати, що та попередня робота, яка була проведена в 2015 р., дала сьогодні вже результати. Арсенію Петровичу, я хотів би сказати, що завдяки проведеній роботі і підвищенню грошового забезпечення, я можу доповісти, що з початку цього року ми набрали вже 18 тис. контрактників у той час, коли в минулому році до війська приходило 200-300.

ЯЦЕНЮК А.П. – Це коли ми змінили систему оплати і грошового забезпечення, зразу фактично пішов перехід на контрактну армію.

ПОЛТОРАК С.Т. – Так. Кількість людей, потік не зменшується, динаміка десь 7 тис. на місяць.

ЯЦЕНЮК А.П. – А якість?

ПОЛТОРАК С.Т. – Ми працюємо над якістю. В основному перевагу надаємо тим, хто вже має бойовий досвід. Ті, хто мають бойовий досвід, вони йдуть у першу чергу і, в принципі, змінюється якісний склад, і це надало нам можливість виконати указ Президента України щодо демобілізації. В квітні планується звільнити четверту чергу мобілізації – 45 тис. військовослужбовців, які відслужили встановлений термін, з них 42 тис. – це військовослужбовці Збройних Сил, 3 тис. – інші військові формування.

Я хотів би також поінформувати, що на цю хвилину ми вже звільнили 6 тис. військовослужбовців і за перші десять днів ми плануємо звільнити 18 тис. військовослужбовців. У цілому звільнення всіх військовослужбовців ми плануємо завершити до кінця квітня. При цьому забезпечити їх всіма необхідними виплатами, які їм належать по завершенню проходження служби.

Крім того, хотів би поінформувати щодо проведення торгів на харчування особового складу. Вперше за останні п’ять років було проведено відкриті торги, додатково до надання послуг з харчування особового складу надійшли ще три компанії, тобто кількість компаній, які обслуговують Міноборони, збільшилася, і в ході проведення відкритих, прозорих перемовин і торгів нам вдалося, незважаючи на підвищення цін, зменшити, порівняно з тим роком, ціну на надання цих послуг. Економія складає близько 400 млн. грн. Це достатньо ефективно та якісно.

Крім того, відпрацьовано технічні умови практично по всіх видах забезпечення Збройних Сил України. З ними ознайомлені всі постачальники. Зараз проводяться перемовини по покращенню форми одягу – вона буде більш зручною, більш теплішою, більш якісною, і по проведенню тендерів і закупівлі матеріальних засобів, щоб забезпечити особовий склад у повному складі на осінньо-зимовий період.

ЯЦЕНЮК А.П. – Щиро дякую за Вашу інформацію і за ту роботу, яку Ви проводите в Міноборони, тому що дійсно реально зміни, просто тектонічні зміни проведені під Вашим керівництвом.

Павле Дмитровичу, поінформуйте нас по ДБР, НАЗК – про все.

ПЕТРЕНКО П.Д. – Хочу всіх поінформувати, що, згідно з Законом України, який було прийнято в кінці 2014 року, "Про антикорупційну стратегію в Україні" Уряд послідовно здійснює всі заходи щодо заснування і підтримки нових антикорупційних органів.

Було введено абсолютно нову для України модель набору як на керівні посади в цих органах, так і на посади відповідних співробітників нових антикорупційних органів через публічні конкурси. Цей процес пройшло Національне антикорупційне бюро, цей процес пройшло Національне агентство із запобігання корупції. І зараз після того, як парламент буквально вчора делегував до двох конкурсних комісій по обранню керівництва Державного бюро розслідувань своїх членів комісії, ми як Уряд вносимо проект розпорядження щодо затвердження повного складу конкурсної комісії на обрання керівника і заступників керівника Державного бюро розслідувань, того органу, який повинен буде проводити розслідування по найбільш важких резонансних кримінальних справах, того органу, який фактично перебере ці функції у прокуратури і завершить процес реформування органів прокуратури.

Так само вчора парламент делегував своїх представників до конкурсної комісії на обрання керівництва Національного агентства щодо розшуку і управління активами, які здобуті корупційним шляхом. І сьогодні так само Уряд буде затверджувати цей склад комісії. Ми очікуємо, що дві конкурсні комісії будуть працювати ефективно і оперативно для того, щоб обрати найбільш достойних керівників цих надзвичайно важливих нових органів в системі правоохоронної і антикорупційної системи України. І ці органи запрацюють за новою філософією так само, як зараз працює Національне антикорупційне бюро і Національне антикорупційне агентство.

Ще одна інформація. Національне антикорупційне агентство – це колегіальний орган, почав свою роботу і було обрано керівництво цього антикорупційного превентивного органу. І вже перші рішення, які були прийняті Національним агентством, зараз імплементуються Урядом. Тому сьогодні виносяться на засідання Уряду проекти постанов, які були розроблені цим агентством, щодо затвердження штатної чисельності і структури. Фактично це дасть можливість набору персоналу в Національне агентство по запобіганню корупції і початку повноцінної роботи цього органу, який буде здійснювати моніторинг декларацій і стилю життя державних чиновників.

Тому прошу членів Уряду підтримати дані ініціативи, це дуже правильна і серйозна робота по заснуванню нової правоохоронної системи, яка буде ефективною в боротьбі з корупцією.

ЯЦЕНЮК А.П. – Дякую.