02.04.2016

У середу, 30 березня 2016 року, державний уповноважений Антимонопольного комітету України Анна Артеменко взяла участь у щорічній презентації Insurance TOP, присвяченій підбиттю підсумків страхового ринку України за 2015 рік і прогнозам галузі на 2016-2020 роки.

Презентація Insurance TOP є одним із важливих заходів на страховому ринку України, в якому взяли участь топ-менеджери страхового ринку та органів державної влади, зокрема, Національного банку України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Фонду державного майна України, Повноважні Посли Австрії, Канади та Польщі, а також народні депутати.

Під час презентації Анна Артеменко зазначила, що незважаючи на те, що ринок страхових послуг є висококонкурентним, актуальними залишаються правові інструменти захисту конкуренції від дій, які можуть обмежити, спотворити або усунути конкуренцію.

Анна Артеменко звернула увагу, що основною метою є створення системи адвокатування конкуренції, що матиме позитивний вплив на конкурентне середовище, зокрема, на ринку страхових послуг.