02.04.2016

В контрольних пунктах в'їзду-виїзду пасажиро-транспортний потік протягом минулої доби залишався інтенсивним. Найбільш активним рух громадян та автомобілів був у контрольних пунктах «Зайцеве» та «Новотроїцьке».

Загалом через КПВВ учора прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів:

«Зайцеве» – 6425 осіб та 1275 транспортних засобів;

«Мар`їнка» – 4955 осіб та 1240 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5300 осіб та 1350 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2880 осіб та 540 транспортних засобів;

«Станично-Луганське» – 2745 осіб.

Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування через КПВВ «Зайцеве» на в’їзд з неконтрольованої території перебувало 200 автівок, в зворотному напрямку очікувало 100. У «Мар`їнці» на в’їзд та виїзд знаходилося 200 та 130 транспортних засобів відповідно. В контрольному пункті «Новотроїцьке» на в’їзд прямувало 30 авто, а на виїзд 15. У «Гнутовому» черг не було.

Контрольний пункт в'їзду-виїзду «Золоте», який вчора був відкритий  на дорожньому коридорі «Стаханов – Золоте – Гірське – Лисичанськ», за рішенням Голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації продовжує тимчасово не працювати. Як вже повідомлялося, це пов’язане з тим, що представники незаконних збройних формувань відмовилися здійснювати пропуск осіб на напрямку відкритого КПВВ.

За ініціативи української влади для вирішення даного питання залучено представників ОБСЄ, через яких також організовано інформування громадян, які накопичилися біля блок-посту бойовиків. Громадянам було запропоновано повернутися на підконтрольну українській владі територію для забезпечення їх безпеки. Після повернення людей на КПВВ «Золоте» їх розмістили у пункті обігріву ДСНС, забезпечили гарячим чаєм та організували їх розвезення з контрольного пункту.