05.04.2016

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Минулої доби обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було.

На Донеччині прикордонники зафіксували поблизу населеного пункту Маріуполь політ 2 безпілотних літальних апаратів. Проінформовані взаємодіючі підрозділи.

Прикордонники Краматорського загону зупинили в районі патрулювання два автомобілі з продуктами харчування без відповідних документів, які намагались перевезти на неконтрольовану територію. Вантаж вартістю майже 30 тисяч гривень передали представникам зведеної мобільної групи для прийняття правового рішення.

Крім того, прикордонники спільно з представниками фіскальної служби завадили нашим співвітчизникам перемістити товари до підконтрольної бойовикам території через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» та «Гнутове». Зокрема, один з українців ніс автозапчастини та запчастини до газового обладнання. У іншого чоловіка під час перевірки його автомобіля «Опель» оглядова група знайшла 600 автомобільних тормозних циліндрів. Загальна вартість конфіскату склала більше 60 тисяч гривень.