07.04.2016

З моменту створення Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), виступає за ринкові погляди до формування тарифів та забезпечення прозористі і відкритості у наданні споживачам доступу до інформації.

Саме тому НКРЕКП розробила проект Закону щодо розкриття інформації кінцевим споживачам на базі рекомендацій Ради європейських органів регулювання енергетики (CEER) (http://www.ceer.eu/portal/page/portal/EER_HOME/EER_PUBLICATIONS/CEER_PAPERS/Customers/2013/C13-CEM-65-04_InfoAccess_16-Dec-2013.pdf), який був поданий Президентом України та прийнятий Верховною Радою України в грудні минулого року. Основною ідеєю Закону є регламентування типу інформації, регулярності публікації та суб’єкту подачі.

На виконання Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» інформуємо про розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет даних, зазначених у пунктах 1, 2, 5 - 8, 12, 14 частини першої статті 1 цього Закону.

Також звертаємо увагу споживачів на такі пункти як «права споживачів», «ціни/тарифи», «порівняння цін/тарифів», які розміщені у рубриках «Тепло», «Вода холодна», «Електроенергія»:

http://www.nerc.gov.ua/?id=15961

http://www.nerc.gov.ua/?id=15958

http://www.nerc.gov.ua/?id=15950