08.04.2016

На Хмельниччині територіальні органи Держгеокадастру  зарезервували для учасників антитерористичної операції земельні масиви загальною площею 6745,98 гектара. Найбільше земель визначили у Старокостянтинівському (969 га), Волочиському (872 га), Славутському (860 га) та в Ізяславському (771 га) районах області.

Зарезервовані землі можуть бути передані у власність учасникам АТО для різних потреб. Найбільше масивів загальною площею 6442,63 га зарезервували для ведення особистого селянського господарства. Для індивідуального садівництва виділено 117,44 гектара. Ще 185,9 га можуть надати для будівництва житлових будинків і господарський споруд.

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитися з інформацією про вільні ділянки на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області. Матеріали зведені у графічному альбомі-атласі.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.