10.04.2016

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко здійснив робочу поїздку до 169 Навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, на базі якого цими днями тривають навчально-методичні збори з цьогорічними випускниками військових вишів.

В ході роботи перевірив хід проведення зборів та зустрівся з молодими офіцерами випускниками військових вишів. Перевірив підготовку фахівців у новоствореній школі снайперів. Кілька підрозділів, у тому числі, експериментальний, проходять курс підготовки з урахуванням бойового досвіду, напрацьованого в ході Антитерористичної операції на сході України.

Головнокомандувач Збройних Сил України зауважив, що сьогодні у підготовці військ надається перевага практичним навичкам військових.

«Саме тому на полігонах, танкодромах, тактичних полях постійно проводяться заняття з вогневої, тактичної, інженерної підготовки та інших дисциплін з урахуванням передового бойового досвіду підрозділів Збройних Сил України, набутого під час захисту Батьківщини та в ході проведення антитерористичної операції на Донбасі», – зазначив генерал армії України Віктор Муженко.