07.08.2015

Президент Петро Порошенко під час зустрічі із «волонтерським десантом» у Міністерстві оборони наголосив, що Україна захищала і захищатиме Маріуполь і не дозволить його захопити незаконним збройним формуванням. «Маріуполь – це наш форпост. Ніколи і нікому ми його не віддамо! Ми посилюємо захист Маріуполя найкращими частинами і підрозділами Збройних сил – елітними підрозділами, морською піхотою», – підкреслив Глава держави.

Петро Порошенко запевнив мешканців Маріуполя: «Президент з вами, Збройні Сили – з вами, найкращі представники, в тому числі десантники, морська піхота, артилерія зараз сконцентровані саме там». За словами Президента, кожний підрозділ залишається на своєму місці, відводиться лише важка артилерія і системи залпового вогню. Вони будуть одразу повернені на своє місце у випадку ескалації, наголосив Глава держави.

Глава держави висловив тверде переконання, що з таким «волонтерським десантом», який працює у Міністерстві оборони, з такою, оновленою і посиленою армією, Україна переможе. «Ми обов'язково переможемо у цій війні. Ми забезпечимо, щоб Україна була вільною, демократичною. Ми захистимо її суверенітет і територіальну цілісність», – заявив Президент.