24.12.2015

В рамках свого візиту до Держави Ізраїль Президент України Петро Порошенко зустрівся зі Спікером Кнессету Держави Ізраїль Юлієм Едельштейном.

Співрозмовники високо оцінили наявний рівень розвитку дружніх та партнерських відносини між Україною та Ізраїлем.

Під час зустрічі Президент України відзначив той факт, що дуже багато визначних діячів Ізраїлю мають українські коріння. В свою чергу, Спікер Кнессету зазначив: «Ми бачимо як змінюється ваша країна, проводячи реформи і використовуючи «вікно можливостей».

Під час зустрічі співрозмовники обговорили шляхи зміцнення договірно-правової бази співпраці між країнами, в тому числі її торговельно-економічну складову. Окрему увагу було приділено безпековій ситуації на Близькому Сході та небезпечному розвитку подій у зв’язку з агресивними діями Росії на Донбасі та в Криму.

Також відзначено ефективну роботу Міжпарламентських груп дружби Верховної Ради України та Кнессету Держави Ізраїль, та їх значний внесок у розвиток двостороннього міжпарламентського співробітництва.

Президент України окремо поінформував співрозмовника про підготовку українською стороною заходів, присвячених 75-м роковинам трагедії Бабиного Яру та запросив представників Кнесету Ізраїлю взяти в них участь.