24.12.2015

Президент назвав єдність коаліції запорукою успіху реформ. «Солідарність», «Народний Фронт», «Самопоміч», «Батьківщина» – це й є сьогоднішня влада. І ми несемо спільну відповідальність за долю країни», – заявив Петро Порошенко на форумі депутатів місцевих рад Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

За словами Глави держави, збереження цієї коаліції, як головної політичної конструкції для впровадження реформ і утримання політичної стабільності, є визначальним чинником для ухвалення рішень. «В тому числі, до речі, й кадрових рішень», – додав він.

Президент разом зо всіма присутніми на форумі дали наказ парламентській фракції «Солідарності» зосередитися на прискоренні реформ, а найближчими тижнями – на ухвалені податкових змін, бюджету, забезпеченні критично важливої співпраці з Міжнародним валютним фондом, ухваленні змін до Конституції в частині децентралізації і початку конституційного процесу в частині судової реформи.

Визнавши, що «депутатській когорті у Верховній Раді нелегко, і коаліція у нас непроста», Глава держави наголосив, що ця Коаліція спроможна ухвалювати і приймає рішення, які не були здатні прийняти попередні скликання Верховної Ради.

«Я робив, роблю і робитиме усе від мене залежне, щоб зміцнювати коаліцію», – заявив Президент та повідомив про регулярне спілкування зі всіма її членами–політичними силами.

Глава держави назвав завданням для присутніх депутатів місцевих рад зміцнення проєвропейських і проукраїнських коаліцій на місцях. «Хто отримав найбільшу довіру від людей – з того більше й спитають. І тому ми повинні нести і займати лідерську позицію в консолідації проєвропейських демократичних сил згори донизу: від Верховної Ради до селищної ради», – наголосив Президент.