24.12.2015

«Ми не можемо дозволити собі розбрату», – заявив Президент Петро Порошенко на форумі депутатів місцевих рад Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Звертаючись до депутатів-однопартійців, Глава держави наголосив: «Саме тому ви й вели свою виборчу кампанію під гаслом «Зберегти країну». Саме це завдання сьогодні ставиться перед нашою політичною силою, перед всіма відповідальними політиками, перед всім Українським народом».

Президент зазначив, що Кремль докладає зусиль до внутрішньої політичної дестабілізації. «Відверто антиукраїнська п’ята колона зазнала якщо не повного розгрому, то значних втрат... У більшості областей ця проросійська п’ята колона позбулася соціальної бази, пішла в глибоке підпілля, влилася в склад диверсійно-розвідувальних груп, яких кожного тижня розкриває, виловлює і знищує оновлена Служба безпеки України, яка також є результатом і демонстрацією нашого успіху», – заявив Глава держави.

«За цих умов Кремль і Москва ставить на розкачування внутрішньополітичної ситуації, підвищення градусу внутрішнього протистояння, що піддає Україну додатковим і ризикованим тестам на міцність. І ми втратимо таку довгоочікувану національну єдність, якщо не навчимося самі і людей не навчимо розпізнавати подібні технології. Якщо не змусимо всіх політиків зрозуміти, що зовнішня загроза, під якою перебуває Україна, накладає жорсткі обмеження на звичні правила поведінки у внутрішній боротьбі та політичній конкуренції», – заявив Петро Порошенко.