24.12.2015

Президент Петро Порошенко за підсумками переговорів у Києві з Віце-президентом США Джозефом Байденом підтвердив готовність України надавати максимальну підтримку коаліційним силам у Сирії.

«Україна є і буде пліч-о-пліч з антитерористичною коаліцією. Терористична загроза нам дуже добре відома не з чиїхось переказів. Ми знаємо, що таке боротися з тероризмом всередині країни, наші спецслужби захистили Україну від більш ніж 200 терористичних атак, які готувалися у Києві, Запоріжжі, Одесі, Харкові, Львові і багатьох інших містах України», – відзначив Президент у спільній заяві для ЗМІ.

Глава Української держави наголосив на ключовій позиції: «Нас не налякати і світ не налякати терористичною загрозою». «Ми чітко заявили, що ті держави, які підтримують тероризм, не мають права брати учать у боротьбі з тероризмом. Не буває поганих терористів і прийнятних терористів. Чіткий висновок – всі вони є терористами, і не можна під гаслом боротьби з тероризмом очиститися від порушень міжнародного права чи отримати міжнародну індульгенцію. Це наша чітка позиція», – заявив Петро Порошенко.