24.12.2015

Президент наголошує на необхідності збільшення фінансового забезпечення українських військових.

В інтерв’ю українським телеканалам Глава держави нагадав нещодавно оприлюднену інформацію про те, що мінімальна заробітна плата поліцейського буде складати понад 6 тис. гривень. «Наполягаю - грошове забезпечення захисника Вітчизни має бути не менше цього», - сказав Президент.

Президент відзначив, що у важкому 2016 році видатки на національну безпеку та оборону будуть  єдиними видатками, які не скорочуватимуться. "Впевнений, що це той максимум, який українська держава та платники податків можуть зробити для забезпечення національної безпеки та оборони», - сказав Президент.

Глава держави наголосив на важливості підвищення ефективності використання бюджетних коштів та висловив подяку волонтерам за роботу та контроль при закупівлі продовольства, грошового, речового та медичного забезпечення, паливно-мастильних матеріалів, створенні інфраструктури та логістики, забезпеченні електронних закупівель. «За всі сфери, де була створена «волонтерським десантом» неможлива атмосфера для функціонування корупції, де розворушили болото, в якому безбідно жили десятки років, я хочу низько вклонитися волонтерам та тим небайдужим людям, які це зробили», - сказав Петро Порошенко.