24.12.2015

Президент Петро Порошенко наголосив на унікальній ролі волонтерів в розбудові Збройних Сил України. «Я хочу наголосити: без волонтерів, без всього Українського народу наша перемога була б неможлива. Низький уклін і велика шана всьому волонтерському руху», – заявив Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ.

За словами Президента, саме волонтери були першими, хто розпочав реформування всіх органів державної влади. В першу чергу, це було продемонстровано в Міністерстві оборони. «Був висаджений «Волонтерський десант», який днями і тижнями без сну забезпечував початок ефективного функціонування органів державної влади, боротьбу з корупцією, прозорість процесів і збільшення ефективності використання державних коштів, – зазначив Президент, додавши, – Вибачте за вирвані з контексту слова, які намагались розповсюджувати в соціальних мережах».

Завтра Україна святкує Міжнародний день волонтера, зазначив Президент, назвавши волонтерський рух «унікальним явищем, яке притаманно лише Україні». За словами Петра Порошенка, 80 відсотків українців були волонтерами: «Хтось, перераховуючи останні копійки через телефон на підтримку армії, хтось кинув звичний спосіб життя і поїхав на фронт, щоб забезпечити першу, що народжувалася, українську армію всім, чим можна, бо не було нічого. Хтось добровольцем записався до лав Збройних Сил України».

«Те, що нам вдалося захистити суверенітет, територіальну цілісність і незалежність нашої держави, є одним з головних здобутків року, що минув», – заявив Петро Порошенко.