24.12.2015

Дорогі друзі!

Сердечно вітаю шановних учасників урочистої конференції, присвяченої 25-й річниці заснування Об’єднання українців у Польщі.

За чверть століття своєї діяльності Об’єднання стало потужним осередком української громади на теренах Республіки Польща, впливовою організацією, яка відіграє важливу роль у зміцненні українсько-польських відносин на основі добросусідства та партнерства, європейських цінностей, взаємної поваги до історії, культури і традицій народів двох країн.

Високо ціную внесок кожного з вас у збереження рідної мови та примноження багатої духовно-культурної спадщини нашого народу, яку століттями плекає автохтонне українське населення Польщі.

Сьогодні Об’єднання українців у Польщі є прикладом ефективного поєднання сумлінної громадянської позиції з любов’ю до рідної Батьківщини.

У час великих випробувань для нашої держави ви активно долучилися до боротьби за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Користуючись нагодою, хотів би щиро подякувати за вкрай необхідну підтримку та допомогу Україні.

Бажаю вашому поважному зібранню плідної роботи, цікавих ініціатив та вагомих результатів. Вірю, що спільними зусиллями ми неодмінно здобудемо мир і побудуємо вільну, демократичну, заможну європейську державу.

Петро ПОРОШЕНКО