24.12.2015

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким нагородив відомого українського співака, продюсера та лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка посмертно орденом «За заслуги» І ступеня. Нагороду Глава держави вручив його родині – батькам Ользі та Віктору Кузьменкам, вдові Світлані Бабійчук та доньці Барбарі Кузьменко.

«У найскладніші часи нашої держави Андрій завжди був поруч – і в Будинку профспілок, і біля сцени Майдану, і під час бурхливих подій Революції Гідності, і в АТО біля бійців. Не лише його пісні та талант, але він сам безпосередньо, надихав нашу країну та наших бійців на перемогу», - наголосив Петро Порошенко.

Президент подякував родині та друзям співака за надзвичайного сина, батька, чоловіка та товариша. Глава держави впевнений, що відзначення орденом «За заслуги» дає можливість ще раз нагадати, який величезний внесок зробив Андрій Кузьменко у формування українського народу як єдиної нації та забезпечення соборності України. «Його пісні зачіпають українську душу», - сказав Президент.

Крім родини, на зустрічі були присутні друзі загиблого співака – лідер гурту «The ВЙО» Мирослав Кувалдін, лідер гурту «ТіК» Віктор Бронюк, музикант Сергій Кузін, мандрівник і волонтер Юрій Тира.