25.12.2015

На території Меморіального комплексу у «Гаю Націй» президентське подружжя посадило оливкове дерево для Українського гаю.

Президент України зауважив, що саджає це оливкове дерево як символ миру. «Це те, чого зараз Ізраїль та Україна потребують найбільше», - наголосив Петро Порошенко.

«Сьогодні перед українцями та ізраїльтянами постали схожі виклики. Це оливкове дерево – символ глибоких зв'язків між Ізраїлем та Україною. Я вірю, що дружба між нашими країнами буде сильною, плідною та нескінченною», - заявив Президент.

Глава Української держави зазначив, що лідери різних країн світу саджають дерева в цьому гаю, об’єднуючи зусилля разом з ізраїльським народом у прагненні відновити ліс як символ відродження цієї Святої землі.

Президент наголосив на важливості зв'язків між нашими народами. Багато українців приїхали сюди, щоб разом з іншими націями відновити країну Ізраїль. «Це – символ того, як люди можуть єднатися», - сказав він.

«Ми переможемо в цій битві проти терору, за суверенітет, територіальну цілісність та незалежність наших націй, лише якщо будемо об'єднаними», - заявив Петро Порошенко.

У свою чергу, Президент Єврейського Національного Фонду Денні Алар висловив побажання, щоб це оливкове дерево розквітало, як дружба між двома державами.