25.12.2015

Під час державного візиту до Держави Ізраїль Президент Петро Порошенко разом із дружиною відвідали Меморіальний комплекс Голокосту «Яд Вашем».

Глава Української держави відзначив, що цей Меморіал нагадує новітним поколінням про жахливі злочини ІІ Світової війни і трагедію Голокосту.

За словами Президента, українці - одна з націй, що дали «Праведників народів світу» - людей, які рятували євреїв в часи нацизму. Петро Порошенко нагадав, що наступного, 2016 року, Україна буде вшановувати пам'ять жертв Бабиного Яру, в якому 75 років тому нацистами було знищено багато євреїв. «Ми відзначимо цю трагичну дату на найвищому рівні», - сказав Президент та закликав долучитися до вшанування цієї річниці та до участі в цих заходах. Глава держави наголосив, що «це важливо для усього світу, особливо зараз, перед загрозою тероризму для глобальної безпеки».

Президентське подружжя встановило вінок до пам'ятника жертвам Голокосту і відвідало експозицію музею та Дитячий меморіал. Президент з дружиною запалили Вічний вогонь у залі пам'яті про 6 мільйонів євреїв, які загинули від рук нацистів.

Петро та Марина Порошенки також відвідали Меморіальний комплекс «Гора Герцль», де встановили вінок до могили Теодора Герцля.