25.12.2015

Президент Петро Порошенко підтримує рішення фракції "БПП "Солідарність" у Верховній Раді щодо виключення з неї народного депутата Олега Барни, який продемонстрував непарламентську поведінку щодо голови Уряду. Про це він сказав під час зустрічі з представниками громадськості, органів державної влади та науковцями щодо створення Ради з питань національної єдності. На переконання Глави держави, подібні вчинки представників влади не повинні залишатися поза увагою і потребують відповідної реакції.

"Є позиції Президента, Прем'єр-міністра, є шана і повага до держави", - додав Президент.

"Я підтримую рішення фракції про виключення. Якщо не демонструвати такий стиль поведінки щодо таких вчинків, то всі розмови про єдність будуть нещирими. Це свідчить про те, що і в Парламенті, і у фракції є здоровий глузд", - сказав Президент, коментуючи сьогоднішні події у Парламенті.

Петро Порошенко підкреслив, що останнім часом країна, її громадяни доклали багато зусиль для збереження цілісності нашої держави, тож, незважаючи на заслуги Олега Барни, який пройшов фронт, був поранений, такі дії, як ті, що він продемонстрував сьогодні у Верховній Раді, не мають залишатися поза увагою.

"Нам не можна дозволити нікому розхитати країну, не можна поставити під сумнів нашу єдність. Ми дуже багато зробили для того, щоб зберегти демократію", - наголосив Глава держави.