25.12.2015

Президент Петро Порошенко висловив співчуття родині загиблого підполковника СБУ Андрія Кузьменко, який загинув під час затримання терористів, запобігши загибелі інших співробітників. «Ці жертви Україна приносить не лише на фронті, а в дуже важкій і принциповій боротьбі – боротьбі з тероризмом, яким намагаються знищити нашу державу», – заявив Петро Порошенко, виступаючи на другому засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики.

Глава держави висловив подяку Голові Служби безпеки України Василю Грицаку, всім співробітникам Служби за ефективно проведену операцію із знешкодження диверсійної групи, яка готувала теракти в кількох містах. «Я хочу подякувати усім працівникам, хто сьогодні вночі став на захист миру та спокою українських людей і зупинив терористичні атаки, які готувалися в Харкові, Києві та інших містах. Для цього було сконцентровано у великий кількості вибухівка, гранати, стрілецька зброя. Героїчними і професійними зусиллями працівники СБУ зупинили діяльність диверсійно-розвідувальної групи», – наголосив Петро Порошенко.

Присутні на засіданні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблого заступника начальника відділу Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом СБУ підполковника Андрія Кузьменка. «Андрій Кузьменко віддав своє життя за те, щоб не дати перетворити ситуацію в Україні в хаос, анархію, не дати, в тому числі і за допомогою іноземних спецслужб, дестабілізувати ситуацію», – сказав Президент.

Глава держави попросив подбати про родину загиблого, у якого залишилось двоє малих дітей, та про допомогу в лікуванні пораненого співробітника СБУ.

«Впевнений в тому, що тероризм буде зупинений», – заявив Петро Порошенко.