25.12.2015

Шановні друзі!

Вітаю вас із 10-ю річницею від дня утворення Служби зовнішньої розвідки України.

В історії становлення системи національної безпеки України ваша Служба посідає важливе місце, залишаючись одним із головних інструментів захисту національних інтересів на геополітичній арені світу.

В умовах військової агресії проти нашої держави, появи нових ризиків і зовнішніх загроз розвідувальна діяльність набуває особливого значення. Від того, наскільки ефективними і злагодженими будуть ваші дії, своєчасною, достовірною і всеохоплюючою інформація та прогнози розвитку подій на найближчу перспективу, залежить мир і спокій на українській землі.

Віддаю належне патріотизму та професіоналізму співробітників Служби зовнішньої розвідки України. Ви з честю виконуєте поставлені завдання, нерідко ризикуючи власним життям.

Вірю, що наполегливість і самовідданість стануть запорукою вагомих здобутків у справі захисту державного суверенітету, зміцнення обороноздатності і безпеки країни.

Висловлюю вдячність всім ветеранам розвідки, мужність і героїзм яких є яскравим прикладом подвижницького служіння Вітчизні.

Добробуту, міцного здоров'я та щастя вам і вашим родинам.

Слава Україні!