25.12.2015

Президент Петро Порошенко підписав Указ про прийняття до громадянства України Георге Грігалашвілі.

«Ви продемонстрували результат з реформування правоохоронної системи в Грузії, повинні продемонструвати його і в Україні. Розраховую на вашу професійність і порядність», - заявив Глава держави, підписуючи Указ.

Керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе назвала Георге Грігалашвілі одним з моторів реформування правоохоронної системи Грузії і одним з тих, хто створював Національну поліцію в Україні. У 2004-2006 роках він очолював патрульну поліцію Тбілісі, а з 2006 по 2012 роках - керував патрульною поліцією всієї Грузії.

«Наше головне завдання – передати набутий досвід українцям», - заявила Хатія Деканоїдзе. При цьому вона зауважила, що всі наступні призначення в Нацполіції будуть з українців.

Георге Грігалашвілі очолить департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України, який виявлятиме порушення з боку поліцейських та реагуватиме на них, а також боротиметься з корупцією всередині Нацполіції.

«Я впевнений, що за кілька років українська поліція вважатиметься однією з кращих в Європі», - заявив Георге Грігалашвілі, подякувавши за довіру.