28.02.2016

Президент наголошує на необхідності затвердження Верховною Радою законів, які забезпечать справедливе розслідування злочинів режиму Януковича.

Під час зустрічі з пораненими учасниками Революції Гідності Глава держави відзначив важливість прийняття Верховною Радою закону про заочне правосуддя, який дозволить передати до суду розслідувану справу щодо Януковича. «На сьогоднішній день питання, передавати до суду чи ні, залежить від того, візьме Інтерпол в розшук чи ні. Це такий український закон. Чому притягнення до відповідальності цього злочинця має залежати від Інтерполу? Народ, нарешті, має право знати, і дуже сподіваюся, що Верховна Рада сьогодні цей закон підтримає», – сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив на неприпустимості зволікання з ухваленням другого закону – щодо спеціального режиму конфіскації майна. «Я дуже сподіваюся, що Парламент всіх нас почує, і саме в цей святий день 18 лютого буде проголосовано цей закон, і диктатори, нарешті, почнуть платити свою справедливу ціну за злочини, які вони скоїли», – заявив Петро Порошенко.