29.02.2016

Дружина Президента України, Голова благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко провела зустріч із Державним секретарем Міністерства економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччини Гансом-Йоахімом Фухтелем і Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні Крістофом Вайлем.

Марина Порошенко подякувала представникам німецької сторони за небайдужість, підтримку і допомогу Україні, а також поінформувала німецьких гостей про досягнуті результати співпраці.

Під час зустрічі Ганс-Йоахім Фухтель передав вітання Марині Порошенко від канцлера Німеччини Ангели Меркель. Державний секретар розповів, що метою візиту в Україну є оцінка динаміки змін та ефективності допомоги з боку ФРН.

За два дні перебування в Україні пан Фухтель відвідав Дніпропетровську та Запорізьку області, де передав черговий гуманітарний вантаж, який складається з 46 тон продуктів та обладнання на 18 мільйонів євро.

У ході розмови сторони запланували візит в Україну президента організації «Німецькі лікарі» Елізабет Каудер, з якою Фонд Порошенка за сприяння Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини вже налагодив співпрацю щодо постачання медичного обладнання у вітчизняні медичні заклади.

Окрім того, на зустрічі обговорювалися шляхи координації зусиль між містами-побратимами України та Німеччини для збільшення кількості проектів на місцевому рівні, оскільки це надзвичайно важливо в процесі децентралізації.

«Передаючи повноваження на місця, відкриваються перспективи для інноваційний проектів. І на цьому шляху німецькі міста готові ділитися досвідом, залучати місцеві бізнес-асоціації задля зміцнення сталого співробітництва між нашими країнами», - зауважив пан Фухтель.

З української сторони на зустрічі були присутні заступник Глави Адміністрації Президента, керівник Координаційного центру з упровадження економічних реформ Олександ Данилюк, заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко та виконачий директор Благодійного Фонду Порошенка Андрій Колобов.

Довідка. У березні цього року під час офіційного візиту Президента України до Німеччини відбулася перша зустріч Марини Порошенко з паном Гансом-Йоахімом Фухтелем. Під час зустрічі обговорювалися питання соціальної та гуманітарної допомоги Україні. За цей час в Україну передано сучасне медичне обладнання та напрацьовано спільні проекти щодо покращення умов життя в нашій державі.