29.02.2016

Президент України Петро Порошенко відзначив високою державною нагородою – орденом Свободи – засновника фундації «Відкрите суспільство» Джорджа Сороса. Глава держави вручив нагороду особисто під час зустрічі із всесвітньо відомим фінансистом та меценатом.

«Ваша активна діяльність протягом останніх років надзвичайно сприяла демократичним змінам, які зараз відбуваються в Україні. Тому для мене велика честь вручити Вам сьогодні цю високу нагороду з символічною назвою – орден Свободи», – наголосив Президент.

Глава держави відзначив значну роль у розвитку держави та затвердженні демократії, яку вже протягом 25 років відіграє діяльність Міжнародного фонду «Відродження», заснованого Дж.Соросом.

Глава держави висловив подяку за зусилля Дж.Сороса та його довгостроковий комплексний план з підтримки України, а також за фахові поради щодо широкого кола питань державних фінансів.

У свою чергу, Джордж Сорос відзначив, що для нього – велика честь отримати таку нагороду для себе особисто та від імені Міжнародного фонду «Відродження».

В Указі про нагородження відзначається, що Дж.Сороса нагороджено «за значні особисті заслуги у зміцненні міжнародного авторитету Української держави, вагомий внесок у впровадження соціально-економічних реформ, багаторічну плідну діяльність».