29.02.2016

Шановні воїни-артилеристи!

Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю вас із Днем ракетних військ і артилерії.

Артилерія, як один з найстаріших родів військ, в усі часи грала ключову роль у розгромі противника, визначаючи результат бою.

Невгасимою славою увінчали себе воїни-артилеристи у грізні роки минулих воєн та стали взірцем мужності і героїзму для нинішніх поколінь.

Сьогодні ракетні війська й артилерія вирішують основний обсяг завдань по вогневому ураженню противника та залишаються головною вогневою силою Сухопутних військ. В ході антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей воїни-артилеристи умілими діями, хоробрістю і рішучістю на практиці довели свою високу ефективність та продовжують з честю виконувати конституційний обов’язок, демонструючи професіоналізм, бойову майстерність і вірність Військовій присязі.

Висловлюю щирі слова вдячності та визнання особовому складу ракетних військ і артилерії за значний внесок в ім’я нашої спільної перемоги над підступним і грізним ворогом.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв-артилеристів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм слава!

Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та незламної віри у щасливе майбутнє нашої країни.

Слава Україні!

Героям слава!