01.03.2016

Президент Петро Порошенко назвав досягнення євроатлантичних та європейських стандартів головним змістом нашої внутрішньої та зовнішньої політики.

Під час прес-конференції Президент повідомив, що найближчим часом направить до Верховної Ради останні законопроекти, які необхідні для запровадження безвізового режиму для українських громадян з країнами Шенгенської зони.

«Дуже важливо, що поїздки до Європейського Союзу без віз нарешті мають стати реальністю вже цього року. Протягом найближчих днів я подам останні першочергові кілька законопроектів, які пришвидшують формальні процедури Євросоюзу і які необхідні для запуску безвізового режиму», – сказав Петро Порошенко, зауваживши, що йдеться і про законопроект щодо запровадження норми про електронне декларування доходів державних службовців.

Глава держави також звернув увагу на необхідність створення привабливих умов для іноземних інвесторів. «Інвестиції – це робочі місця, це є відновлення економічного зростання, це питання добробуту кожного окремого українця. Цього року я нарешті прогнозую мільярдні інвестиції в українську економіку», – заявив Петро Порошенко.

Європейську інтеграцію Президент також назвав добрим стимулом для боротьби з корупцією. Він наголосив, що цього року нарешті має запрацювати на повну потужність Національне антикорупційне бюро та запущено роботу Національного агентства із запобігання корупції. «Це ще один лакмусовий папірець нашого безвізового режиму», – зауважив Президент.