01.03.2016

Президент під час засідання підсумкової колегії Служби безпеки України високо оцінив роль та участь співробітників СБУ в антитерористичній операції. «У надзвичайно важких умовах військовослужбовці Служби безпеки України віддано та гідно виконують свій обов’язок в районі проведення антитерористичної операції, не рахуючись із ризиком для власного життя. Більшість присутніх у цьому залі пройшли горнило АТО. Український народ дуже шанує своїх героїв», – наголосив Президент.

Окремо Петро Порошенко відзначив вірність присязі тих, хто змушений був залишити свої рідні домівки на окупованих територіях та продовжують служити Українському народові.

«Держава цінує вагомий внесок справжніх патріотів у забезпечення державної безпеки, їх відданість інтересам України», – заявив Президент.

Глава держави привітав співробітників СБУ зі святами, що наближаються, вручив державні нагороди та передав співробітникам СБУ – учасникам АТО та вимушеним переселенцям, які зберегли вірність присязі, ключі від новозбудованого житла.

Президент висловив переконання, що Служба безпеки України з гідністю здолає всі випробування і зміцнить роль гаранта миру і безпеки для Українського народу.