02.03.2016

У рамках проекту «З теплом у серці» та у співпраці з волонтерами голова благодійного фонду Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко організувала подорож до столиці для 25 вихованців Кремінської обласної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Луганської області.

Для дітей було підготовлено екскурсійну програму Києвом та культурні заходи. Зокрема, школярі поринули у казку в розважальному проекті «Зимова країна», відвідали виставку «Проекція» у мистецькій галереї Адміністрації Президента України та весело провели час в «Арсеналі ідей».

Разом із Мариною Порошенко маленькі українці з Луганщини продовжили заповнювати сторінки загальнонаціонального проекту «Книга Миру», де побажали Україні мирного неба та щасливого майбутнього. «Світ чудовий без війни!», – такий запис залишив вихованець школи-інтернату Олександр Болошов.

Звертаючись до дітей, пані Марина наголосила, що сьогодні всі в Україні – і молодь, і дорослі – мріють про мир. «Я впевнена, що своєю любов'ю, щирістю і підтримкою один одного ми закладаємо цим дітям розуміння того, що Україна – єдина, а всі ми – одна велика непереможна родина», – зазначила дружина Президента.

На пам'ять про зустріч вихованці школи-інтернату подарували Марині Порошенко свої творчі доробки.