02.03.2016

У рамках перебування на щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

Глава Української держави відзначив, що ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні, та подякував за послідовну потужну підтримку нашої держави.

Сума Чакрабарті запевнив, що Європейський банк реконструкції і розвитку і надалі залишатиметься надійним партером України у проведенні реформ, зокрема в енергетичному секторі, в банківській системі, боротьбі з корупцією.

Співрозмовники відзначили важливість приватизації державних підприємств в Україні.

«Ми очікуємо розширення портфеля проектів ЄБРР для розвитку громадського транспорту, енергетики та комунальної інфраструктури», – підкреслив Петро Порошенко.

Співрозмовники відзначили ключову роль Європейського банку реконструкції та розвитку в проектах, пов'язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Глава держави запросив Президента ЄБРР відвідати Україну під час пам’ятних заходів з нагоди 30-річчя Чорнобильської катастрофи.