02.03.2016

Голова Благодійного Фонду Порошенка дружина Президента України Марина Порошенко у рамках програми «З теплом у серці!» долучилася до створення новорічного свята та передала подарунки для дітей-переселенців зі Сходу та Криму, якими опікується Волонтерський центр «Фролівська 9/11».

Пані Марина подякувала волонтерам за їх надзвичайно важливу роботу – щоденну допомогу людям, які були змушені залишити рідну домівку.

«Я не вперше відвідую Волонтерський центр на Фролівській. Сьогодні ми допомагаємо влаштувати святковий настрій для дітей-переселенців. Ми маємо усвідомити, що будь-яка дитина – це не лише дитина своїх батьків, це – дитина України. Я закликаю всіх небайдужих людей, особливо зараз, під час новорічно-різдвяних свят, пам'ятати, що поряд є ті, хто залежить від тепла наших сердець», – зауважила Марина Порошенко.

У центрі зареєстровано близько 2000 дітей. За словами волонтерки Лесі Литвинової, солодкі подарунки будуть передані дітям під час новорічних свят, які Центр проводитиме 28-29 грудня. «Незважаючи на те, що ці діти відзначатимуть Новий Рік далеко від своїх рідних домівок, вони завжди чекають на свято, іграшки й солодощі», – сказала вона.

Дружина Президента поспілкувалася з переселенцями, які в цей час перебували на Фролівській, та оглянула новий дитячий майданчик, який встановлено на території центру.