02.03.2016

Президент України присвоїв звання Героя України (посмертно) працівнику прокуратури Сергію Цимбалу, який загинув, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України. Глава держави вручив орден «Зірка Героя» дружині загиблого Лілії та його маленькому сину Олександру.

Прокурор Сергій Цимбал добровільно пішов солдатом до лав Збройних Сил України та героїчно загинув у 2014 році під Дебальцевим, прикривши собою своїх побратимів.

Вручаючи нагороду у Генеральній прокуратурі на урочистому зібранні з нагоди професійного свята – Дня працівників прокуратури, Президент сказав: «На прикладі таких героїв мають виховуватися не лише майбутні покоління захисників Вітчизни, а й майбутні покоління українських прокурорів». За словами Петра Порошенка, особливої шани і поваги заслуговують прокурорські працівники, які приймають для себе рішення, що найбільш важливою справою є чоловіча справа захищати Батьківщину.

Сергій Цимбал народився в селищі Ставище Київської області. Закінчив Ірпінську податкову та Харківську юридичну академії. Працював слідчим у прокуратурі на Луганщині протягом року. Пізніше працював у Дніпровській екологічній прокуратурі в Черкасах. Звільнився звідти під час Революції Гідності, коли силовиків почали використовувати проти майданівців. З початком російської агресії проти України Сергій пішов добровольцем захищати рідну землю.