03.03.2016

Президент Петро Порошенко відвідав Героя України, пораненого полковника Ігоря Гордійчука у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь». Військовий нещодавно був прооперований за участі трьох лікарів, громадян Канади, які надають допомогу пораненим військовослужбовцям-учасникам АТО в рамках спільної Канадсько-Української акції.

Лікарі повідомили Президенту, що нині у Ігоря Гордійчука спостерігається позитивна післяопераційна динаміка. Петро Порошенко пригадав попередні зустрічі з військовим, який отримав важкі поранення і вже тривалий час лікується у військових шпиталях, в тому числі проходив реабілітацію у США. «Ви великий молодець, що все це витримали. Саме на таких воїнах як Ви і тримається наша армія та Україна», - зазначив Глава держави.

Президент наголосив, що на пораненого військового вже чекають на роботі у ліцеї. "Ваш досвід та знання будуть надзвичайно потрібні нашому новому поколінню захисників Вітчизни. Як Президент та Верховний головнокомандувач від імені українського народу надзвичайно вдячний за ваші подвиг та героїзм", - зазначив Глава держави.

У свою чергу дружина військового подякувала Президенту за підтримку та розуміння. Петро Порошенко та Ігор Гордійчук також відзначили кваліфікованість та досвід українських лікарів.

Окремо Глава держави подякував канадським лікарям Каролін Левіс, Олегу Антонишину та Христині Уолер за допомогу пораненому полковнику. «Тільки оптимізм та віра Ігоря Гордійчука і майстерність лікарів були запорукою того, що ми повернемо його до життя. Не просто врятуємо, а повернемо до активного життя», - сказав Петро Порошенко під час зустрічі з ними.

Президент поспілкувався з Героєм України Ігорем Гордійчуком, який отримав поранення на Донбасі та нині лікується у США

Президент вручив Зірку Героя України полковнику Гордійчуку

Президент присвоїв звання Герой України полковнику Ігорю Гордійчуку