03.03.2016

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про присвоєння імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова 299 бригаді тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України".

Метою видання Указу є відзначення зразкового виконання бойових завдань 299 бригадою тактичної авіації та увічнення пам’яті лицаря ордена Богдана Хмельницького генерал-лейтенанта Василя Семеновича Нікіфорова, який сприяв розвитку військової авіації Збройних Сил України, зміцнював міжнародний авторитет України, як авіаційної держави.

Генерал-лейтенант Нікіфоров Василь Семенович - військовий льотчик-снайпер. Освоїв 10 типів літаків. Літав на всіх типах винищувачів, які є на озброєнні Повітряних Сил Збройних Сил України. Загальний наліт складав біля 4000 годин. У складний для нашої держави час неодноразово брав безпосередню участь у організації та проведенні заходів антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. 7 березня 2015 року пішов з життя.

За сумлінну та бездоганну службу генерал-лейтенанта Нікіфорова Василя Семеновича нагороджено орденами Богдана Хмельницького І, II і III ступенів, відзнаками Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.