30.03.2016

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Донецької області повідомив, що 14 травня планується відкриття патрульної поліції у Краматорську.

Глава держави зазначив, що поліція є одним із символів мирного життя. За словами Президента, з радянських часів громадяни не звикли довіряти та чекати допомоги від представників міліції. Нині ставлення до поліцейських кардинально змінилось.

«Що робить мешканець вільної України, коли бачить патрульного поліцейського? Йде до нього та розраховує на допомогу, бо він йому вірить. Це той символ, який би я дуже хотів, щоб прийшов на Донбас», - зазначив Глава держави.

Президент зауважив, що нині в Харкові навчаються поліцейські, які працюватимуть в Слов’янську та Краматорську, боротимуться зі злочинністю, захищаючи порядок, мир та спокій на вулицях цих міст. «Це два різні світи: окупована територія, де панує безлад, озброєні бандити, та звільнений Донбас, де будуть українські поліцейські – некорумповані, ввічливі, професійні, сильні, добре озброєнні», - наголосив Петро Порошенко.