30.03.2016

Президент Петро Порошенко відвідав Центр управління у зоні проведення антитерористичної операції, перебуваючи з робочою поїздкою в Донецькій області.

Верховний Головнокомандувач Збройних сил України провів зустріч із керівним складом штабу АТО та прийняв доповідь щодо оперативної ситуації на фронті.

Президент призначив керівника АТО на території Донецької та Луганської областей Сергія Попка командувачем Сухопутних військ України та представив його керівному складу Центру управління у зоні проведення АТО.

«Прошу пам’ятати, що саме на вас лежить потрійна відповідальність за долю країни, за ефективне застосування підпорядкованих військ для захисту Батьківщини, за життя кожного солдата, кожного громадянина нашої держави», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив на важливості не втрачати пильність і кожну хвилину використовувати для посилення наших рубежів, вдосконалення бойової майстерності та навчання військовослужбовців, накопичення необхідних резервів для гарантованої відсічі будь-яким діям ворога.