05.04.2016

Президент Петро Порошенко розпочав дводенний офіційний візит до Турецької Республіки.

На початку свого візиту, Глава держави разом з дружиною зустрівся з представниками української та кримськотатарської громад, які мешкають в Туреччині.

Сьогодні Президент України проведе зустріч з Президентом Турецької Республіки Р.Т.Ердоганом у вузькому колі та візьме участь у П’ятому засіданні Стратегічної ради високого рівня під співголовуванням Президентів України та Туреччини. За результатами засідання планується підписання українсько-турецьких двосторонніх документів. По завершенню зустрічі Президентів України та Туреччини запланована спільна прес-конференція для представників засобів масової інформації.

Також програмою візиту передбачена зустріч Глава Української держави з Головою Великих Національних зборів (Парламенту) Турецької Республіки І.Кахраманом та зустріч Президента України з Прем’єр-міністром Турецької Республіки А.Давутоглу.

У четверг, 10 березня, Президент зустрінеться з представниками провідних турецьких ділових кіл та дасть інтерв’ю турецькому телеканалу TRТ, також Глава держави разом з дружиною проведе зустріч з Вселенським Патріархом Варфоломієм І.