07.04.2016

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Донецької області відвідав місто Миколаївка, яке постраждало від обстрілів терористів у липні 2014 року та ознайомився з результатами робіт з відновлення житлових будинків для мешканців міста.

«Це велике щастя - відкривати відновлений будинок. Весь світ побачив головні пріоритети української влади – мирне життя на Донбасі. Цей будинок є символом відновлення та відродження Донбасу. Моєю головною метою, як Президента, є мир», - зазначив Глава держави, спілкуючись з мешканцями декількох відремонтованих будинків. Петро Порошенко підкреслив: «З міста Миколаївка почалося звільнення Слов’янська – це символ початку нашої перемоги».

Президент ще раз наголосив на необхідності негайного виведення російських військ з окупованих територій.

Президент зазначив, що обласним та місцевим адміністраціям було направлено 2,5 млрд грн для відновлення мирного життя.

Глава держави також виступив за створення донорського фонду для відродження Донбасу та допомоги тим, хто постраждав від війни.Загалом, в результаті бойових дій в Донецькій області, пошкоджено та зруйновано майже 8,5 тис. житлових будинків, без помешкань залишилися 11,5 тис. осіб.

Петро Порошенко поспілкувався з родиною, якій було відновлено квартиру у реконструйованому житловому будинку, що зазнав руйнувань внаслідок бойових дій.

У липні 2014 року при обстрілі у результаті прямого попадання у 4-ий під’їзд 8-під’їздного п’ятиповерхового житлового будинку № 11 по вул. Миру виникла пожежа та було повністю зруйновано 16 квартир, частково пошкоджено 4 квартири сусідніх під’їздів.  У 2015 році на проведення будівельних робіт по відновленню під’їзду фактично спрямовано 6,2 млн грн субвенції з Державного бюджету місцевому бюджету на відновлення інфраструктури Донецької області.

Станом на сьогодні також відновлені всі навчальні заклади, які були пошкоджені під час обстрілів в місті.