08.04.2016

Під час відвідування Навчального центру Національної гвардії України у Нових Петрівцях Президент Петро Порошенко оглянув експозицію пересувної виставки «Блокпост пам'яті», що організована зусиллями активістів, рідних і близьких загиблих воїнів-гвардійців.

На виставці, зокрема представлені особисті речі військовослужбовців-учасників АТО – іконки, шеврони, молитовники, телефони, а також короткі біографічні історії про них та їх військову службу.

Президент підкреслив, що Україна пам’ятає і вшановує кожного зі ста вісімдесятьох бійців Національної гвардії, які віддали свої життя за соборність, суверенітет, незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Глава держави висловив слова співчуття та великої подяки рідними загиблих. «Я сьогодні безмежно вдячний родинам українських героїв, які віддали своє життя і навіки прославили Національну гвардію і Україну. Низький уклін кожній матері, яка виховала такого героя. Кожній дружині і кожній родині, яка береже пам'ять про них», - сказав Петро Порошенко.

На переконання Президента, дуже важливо, що близькі люди не залишаються сам на сам зі своїм болем, а діляться з людьми спогадами про своїх рідних. Пам'ять про них і їх мужність стане прикладом для  виховання наступних поколінь українських патріотів, які так само будуть здатні захистити рідну землю, наголосив він.