08.04.2016

19 березня Голова Благодійного Фонду Порошенка, Дружина Президента Марина Порошенко відвідала Національну оперу України, де проходив фінал Міжнародного юнацького конкурсу-фестивалю класичного танцю «Grand Prix 2016».

Марини Порошенко зазначила, що хореографічне мистецтво – це витончене поєднання грації, думок та почуттів: «Україна завжди славилася неповторними перлинами хореографічного мистецтва. Сьогодні український балет впевнено вийшов на світову театральну арену, тому дуже важливо продовжувати відкривати нові імена талановитих балетмейстерів».

Дружина Президента подякувала організаторам за те, що «такий поважний конкурс проходить саме в Україні». «Це говорить про високий рівень майстерності та міжнародне визнання українського балету. Я щиро пишаюсь тим, що я українка, і ми маємо достойне молоде покоління, яке здатне пробудити в наших серцях красу, любов та добро», - сказала пані Марина.

Впродовж трьох днів – 17-19 березня –  60 учасників із семи країн світу, зокрема Великобританії, Болгарії, Бразилії, Молдови, Німеччини, України та Японії змагалися за звання переможця. Україну гідно представляли юні таланти зі Львівської, Харківської, Одеської, Дніпропетровської та Донецької областей.

Конкурс проходив за ініціативи народного артиста України Набухіро Теради. Підтримку фестивалю забезпечили Міністерство культури України та Київська міська рада за сприянням Посольств Японії, Німеччини та Молдови.