09.04.2016

Президент Петро Порошенко під час виступу на форумі "Битва України за свободу, що триває" у Капітолії наголосив на важливості підтримки та лідерства США в протистоянні російській агресії та прогресивних реформ в Україні.

Глава держави підкреслив, що за часів глобальної слабкості дуже важливе значення має така річ як лідерство, яке є привілеєм і одночасно важким тягарем. "Є так багато причин, щоб уникати лідерства: байдужість, втома, невпевненість в собі. І є тільки одна причина, щоб його тримати: воно - у вашій крові. У ці складні часи, я закликаю Америку бути сильною і вірити в себе - так само, як люди доброї волі в усьому світі продовжують вірити в Америку. Не дозволяйте прагматизму змусити вас забути про цінності, в яких пріоритетом є свобода. Не дозволяйте Америці стати дріб'язковою", - закликав Президент у Капітолії.

Президент підкреслив, що Україна високо цінує співпрацю зі Сполученими Штатами. "Американське лідерство було дуже важливим для прогресивних реформ в Україні. Підтримка США має вирішальне значення для успішного опору російській агресії", - наголосив Глава держави.

Президент  підкреслив, що прийшов час посилити діалог між Україною та США та оновити стратегічне партнерство між країнами, спрямувавши інтенсивне співробітництво в галузь оборони і безпеки в рамках всеосяжного двосторонньої угоди про безпеку. "Боротьба України є боротьбою за свободу. І ця боротьба триває", - наголосив Петро Порошенко, закликавши підтримати Українську державу.