09.04.2016

Президент Петро Порошенко під час робочого візиту до Донецької області вручив державні нагороди медикам.

Глава держави вручив ордени «За заслуги» ІІІ ступеня завідуючому хірургічним відділенням КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня» Ігорю Вервейці та завідуючому травматологічним відділенням, лікарю ортопеду-травматологу Центральної міської лікарні м. Торецька Євгену Жуку за багаторічну плідну працю, високих професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я та надання якісної медичної допомоги постраждалим під час проведення антитерористичної операції у регіоні.

Звання «Заслужений лікар України» отримав завідуючий опіковим відділенням комунального медичного закладу «Міська лікарня №3» у Краматорську Олег Андрєєв за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, надання висококваліфікованої медичної допомоги під час бойових дій на сході України. Зокрема, за його участі було врятовано життя 47 військовослужбовців та співробітників МВС, мирних жителів з мінно-вибуховими, вогнепальними пораненнями та врятовано дітей під час обстрілу Краматорська та Вуглегірська.

Медаллю «За врятоване життя» нагороджено завідуючого травматологічним відділенням Артемівської центральної районної лікарні Дмитра Бондаря за багаторічну плідну працю, високих професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я та надання якісної медичної допомоги постраждалим під час проведення антитерористичної операції у регіоні.